درباره ما

هدف شرکت

هدف از راه اندازی و ساخت این مجموعه بهبود در انجام معاملات اجاره روزانه باغ و ویلا و جلوگیری از کلاهبرداری های فضای مجازی میباشد . رنت ناب سامانه ای قابل اعتماد است که شما میتوانید سفارش های خود را بدون هیچ نگرانی در آن ثبت کنید . سازمان عضو اتحادیه رسمی مشاورین املاک میباشد و آدرس دفتر در سامانه نماد اعتماد ثبت و در سایت قابل مشاهده میباشد . در دنیای امروز که تکنولوژی دائما در حال پیشرفت است، تمام تلاش سازمان ها بر این است که از سامانه های آنلاین برای انجام کارهای شان استفاده کنند تا از مشکلات زیست محیطی جلوگیری کنند و در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. رنت ناب در نظر دارد با قیمت های مناسبی که ارائه می کند، باعث افزایش سفرهای داخلی شود و بهترین خدمات اقامتی را به گردشگران داخلی و خارجی ارائه دهد. همچنین از اهداف دیگر رنت ناب افزایش سطح کیفیت اقامتگاه ها از طریق نظراتی که کاربران ثبت می کنند، باعث شناسایی بهترین اقامتگاه ها در سطح کشور می شود.

درباره اعضاء سازمان

دفتر سامانه در استان البرز شهر کرج میباشد و از مدیران اجرایی و مالی میتوان به آقای محمدرضا لطفی ، مجتبی پیشقدم ، علی خدائی اشاره کرد که دارای کارت مباشرت و جواز کسب در صنف مشاورین املاک میباشند .  متخصصین دارای سابقه ای حرفه ای در این زمینه میباشند و میتوانند شما را در امر انتخاب اقامتگاه مورد نظر شما راهنمایی کنند . همچنین این سامانه در تلاش است با ایجاد اشتغال موجب درآمدزایی در سراسر کشور شود.

خدمات رنت ناب

در گذشته تمام خدمات به صورت حضوری انجام می شد ولی در حال حاضر به خاطر وجود اینترنت این امکان فراهم شده است که اجاره اقامتگاه را به صورت آنلاین انجام دهید. رنت ناب تلاش کرده است تا با فراهم آوردن بستری ایمن، به شما در انتخاب بهترین اقامتگاه کمک کند. خدمات رنت ناب شامل اجاره آنلاین ویلا و اقامتگاه در اقصی نقاط ایران است. شما می توانید با استفاده از خدمات جستجوی پیشرفته و فیلترهایی که سامانه رنت ناب فراهم کرده است، نوع اقامتگاه، تعداد اتاق‌ها و امکانات اقامتگاه مورد نظر را به دلخواه خودتان انتخاب کنید. محل اقامت شما در سفر برای ما مهم است و تلاش کرده ایم تا به شما کمک کنیم قبل از سفر تمام قسمت های یک اقامتگاه را از طریق تصویر ببینید، شرایط و قوانین اقامتگاه را بخوانید و بر اساس بودجه تان تصمیم بگیرید که کدام اقامتگاه را برای سکونت، رزرو کنید.